רכשתם דירה חדשה? 5 טיפים כיצד לנקות אותה

אין תחושה טובה יותר מלהיכנס לבית חדש, נקי, נעים, עם ניחוחות של התחלות חדשות. אולי זה לא נקי כפי שציפיתם? הקבלן הבטיח לכם תוצאות אחרות? לא נורא, אל תאמרו נואש, בשורות הבאות נסייע לכם לקבל את התוצאות הרצויות.

המלצות וטיפים לניקיון דירה חדשה

ניקיון דירה חדשה הוא אתגר, ולא אחת יעדיפו הדיירים להשאירו בידי חברות ניקיון מנוסות. כל משפחה באשר היא, תהיה מונעת ממניעים אחרים אך לכולם רצון משותף – דירה חדשה ומבריקה והנה הטיפים וההמלצות שיסייעו להגשים זאת.

תסמכו רק על עצמכם

כאשר חותמים על חוזה לרכישת דירה חדשה אז מבטיחים כי סעיף הבחירה בחברת הניקיון ישאר בידיכם. כלומר, אל תסמכו על שיקול הדעת של הקבלן ולא על חברת הניקיון שהוא מקצה לכם כברירת מחדל. פעמים רבות מדובר רק על פינוי פסולת ולא על ניקיון יסודי של הדירה.

התחילו מלמטה

העבודה האמיתית מתחילה מרצפת הייצור, הלא הם המרצפות שלנו יחד עם כתמי הרובה שנותרו עליהם. אם החלטתם לסמוך רק על עצמכם ולקחת את זה צעד אחד קדימה אז ניתן לשכור על בסיס יומי מכונת פוליש ולהבריק את המרצפות.

למי שהמשימה גדולה עליו או אינו רוצה לבזבז את זמנו אז כמובן שיכול להזמין חברת פוליש לביצוע המשימה. זכרו כי גם אם בחרתם להביא חברה הביתה אין זה אומר כי כולם עושים את אותה העבודה. רצוי לבחור חברת פוליש מומלצת ואיכותית שעובדת עם מכשור חדיש, חומרי פוליש איכותיים וצוות עובדים מיומן ומקצועי.

בזהירות על הריהוט החדש והארונות

כלל חשוב, רהיטי עץ אינם חובבי מים. לכן, כאשר מנקים ארונות מטבח עושים שימוש זהיר בשואב אבק, מטלית לחה וחותמים את הניקיון באמצעות נייר סופג.

אם בכל זאת בחרתם בחברת ניקיון אז וודאו כי יש ברשותה ביטוח צד ג' ואת כל פוליסות הביטוח הנדרשות למקרה של פגיעה או נזק לרכוש. זכרו כי טעויות מתרחשות וכולנו רק בני אדם, אבל צריך להיות בטוחים כי יהיה מי שישלם על אותן הטעויות ושלא אתם אלו שתצטרכו לשאת בנזקים.

לא עושים אם לא בטוחים

לא כל מרצפת תגיב טוב לסוג של פוליש מסוים, חלונות לא חובבי עיתונים, קרמיקה יכולה להיות עדינה מאוד וישנם סוגי בדים לספות זקוקים לחומרי ניקיון מיוחדים. ההמלצה היא לעשות רק מה שאתם יודעים בוודאות שעובד ולא לגרום לנזקים שיכולים לעלות אלפי שקלים.

אם נכנסתם לבית חדש יחד עם ריהוט חדש ויוקרתי אז ההמלצה היא לשכור חברת ניקיון לניקיון התחלתי ויסודי, ולקבל מהם כלים לניקיונות עתידיים. חברת ניקיון המתמחה בניקיון דירה חדשה תדע להנחות אתכם ולתת לכם כלים יעילים ומעשיים להמשך, כגון לא להשתמש בסקוטש, לרכוש מגב חלונות מקצועי ואולי אפילו סכין מקצועית. בכל אופן, ישנן מטלות שכדאי להשאיר בידי מומחים ופעמים רבות הנזק שתגרמו לציוד ולבית החדש יעלה על כל חסכון כספי מניקיון עצמאי.

התוצאות נמצאות בפרטים הקטנים

ישנם אזורים רבים בבית החדש הזקוקים לתשומת לב רבה בניקיון הראשון. ישנם המתגים עם כתמי הצבע, גופי התאורה שלא נראים כמו בחנות, משקופי הדלתות שנראים כמו אחרי מלחמה, פאנלים שמספרים את כל תהליך הבנייה ולכלוך שנצבר במסילות החלון שאין לכם מושג כיצד להסיר.

ניקיון דירה חדשה דורש ירידה לפרטים, סבלנות ואנרגיות. כאשר מנקים דירה חדשה אז לא מחפפים בפינות, לא מפספסים אף כלי סניטרי, משקיעים מרץ רב בחדר האמבטיה ומקרצפים בזהירות את המרצפות.

אם אתם מבינים כי זה קצת מעל לפופיק שלכם אז תפקידו את המלאכה בידי מומחים. יש לא מעט חברות ניקיון מומלצות לניקיון דירה חדשה, שישאירו אותה ללא רבב ועם חשש להישאר בדירה לנצח.

יצירת קשר מהירה

רוצים לשמוע על דירות נוספות?

העיר

הנכסים

רוצים לדעת כשיש נכס חדש למכירה?

השאירו את המייל שלכם ונדאג לשלוח לכם עדכון רק כשיש נכס חדש באוויר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן