רכישת נכס נדל"ן בבאר שבע

רכישת נכס בבאר שבע

ענף הנדל"ן הוא המועדף בישראל להשקעות של אזרחים שרוצים להרוויח ולא רק לשמור על ערך הכסף שלהם. האפשרויות מתפרסות בכל רחבי הארץ אבל לא תמיד השקעה שנראית זולה היא גם כדאית מבחינת התשואה ושמירת הערך. מקומות רחוקים מדי שאין להם ביקוש או ייחוד אינם מומלצים להשקעה, אבל מקומות רחוקים מהמרכז שתמיד תהיה בהם תנועת תושבים, התפתחות עירונית ומוקדי משיכה אכן נחשבים למקומות שבהם כדאי לרכוש נכס מניב. אם אינכם מתמצאים במה שקורה בפריפריה מומלץ לבדוק בדרום ובצפון אילו ערים מצליחות לשמור על הביקוש בהן וגם להתחדש כל הזמן.

בירת הנגב המפתיעה

רחוק מלב הארץ מצויה בירת הנגב שמצליחה להפתיע בכל פעם מחדש. ראש העיר הנמרץ שלה לא קופא על שמריו ומושך לעיר תמהיל נכון של הייטק ובידור כל הזמן. האוניברסיטה ושאר מוסדות החינוך מבטיחים שהאוכלוסייה הצעירה והאיכותית תתגורר בה כל הזמן, וגם תזדקק לדיור בשכירות ללא הפסקה. רכישת נכס נדל"ן בבאר שבע היא רכישה בטוחה למדי גם משום שיש בה עדיין שכונות שטרם מיצו את פוטנציאל ההתחדשות שלהן וגם משום שבשכונות המבוססות המחירים עדיין לא הגיעו לרמה גבוהה מדי. זה הזמן לקנות בה לפני שמחירי הנדל"ן יעלו בעיר השמינית בגודלה בישראל.

בילויים ועניין גם למשפחות

כמוקד משיכה גם למשפחות, באר שבע מציעה גם שירותי בריאות מפותחים אבל גם מוסדות השכלה ומוקדי בילוי ועניין. מלבד מוזיאון ילדים ופארק מדע, בבאר שבע יש קניונים רבים שמשמשים לא רק לקניות כי אם גם לבילויים. יש בהם מסעדות רבות ובהן גם מסעדות ייחודיות כמו מסעדת הספרייה, כשמה כן היא, והיא מציעה בילוי ספרותי לצד אכילה. בילויים יותר תזזיתיים אפשר למצוא באייג'מפ, פארק טרמפולינות לכל המשפחה במתחם סגור. יש בה גם מסלולי טיולים בטבע כמובן, ואפשרויות לריצה או רכיבה על אופניים, והיא פתוחה לכל פעילות אתגרית שתוכלו לחשוב עליה, כמו רכיבה על גמלים, דהירה בג'יפים ובטרקטורונים ועוד. העיר מפצה על היעדר ים שאהוב כל כך על הישראלים, בשפע פעילויות עירוניות וגם במדבר.

למה באר שבע מתאימה להשקעה?

המיזוג הנכון של אוכלוסייה ותיקה ומבוססת עם אוכלוסייה חדשה דואג לכך שתמיד תהיה תחלופה של אנשים בעיר, ותמיד יהיה בה קצב אורבני נכון. זה חשוב לכל מי שמחפש את ההתרגשות של העיר הגדולה אבל לא מוכן לשלם מחירים של גוש דן. יחד עם הנוף המדברים והקרבה לטבע שחשובה לרבים, היא מציעה חלופה מעולה למי שרוצה איכות חיים במחירים נוחים. כשיש בה גם מוקדי בילוי כמו קניונים, מסעדות ומועדונים מפורסמים, ברור גם למה הצעירים מוצאים בה מענה לכל הצרכים שלהם מבלי לצאת מהעיר. באר שבע מוקפת שמורות טבע ואתרים שמושכים תיירות פנים בעיקר כך שיש לה את האטרקטיביות שלה למי שרוצה לנפוש בסביבתה.

יצירת קשר מהירה

רוצים לשמוע על דירות נוספות?

העיר

הנכסים

רוצים לדעת כשיש נכס חדש למכירה?

השאירו את המייל שלכם ונדאג לשלוח לכם עדכון רק כשיש נכס חדש באוויר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן