עלייה בביקוש לרכישת דירה בראש העין החדשה

קונים נדלן בראש העין

ראש העין היא אחת הערים עם העלייה המשמעותית ביותר בביקוש בשנים האחרונות, והכוונה היא בעיקר לראש העין החדשה. ראש העין הוכרזה כעיר בשנת 1994 אך החלה את דרכה שנים רבות לפני כן, עם העלייה מתימן בראשית שנות ה-40 ולאחר מכן בתחילת שנות ה-50 עם הפיכתה ליישוב קבע. הפיתוח המואץ שלה התרחש בשנות ה-90 עם בנייתן של שכונות חדשות שחלקן היו מיועדות לאנשי קבע וחלקן לעולים חדשים ממדינות ברית המועצות לשעבר, ומאז ועד היום היא הולכת ומתפתחת וראש העין החדשה היא מוקד לאוכלוסייה צעירה איכותית ותוססת אשר שינתה את פני העיר והפכה לפינת החמד החדשה של אזור המרכז.  הנה כמה סיבות למה ראש העין החדשה הפכה למבוקשת כל כך ולמה למי שמחפש לקנות דירה במרכז, זה בדיוק הזמן לדעת עליה יותר

הקירבה למרכז

לאזור המרכז ותל אביב בפרט יש כידוע ביקוש גבוה מה שהופך את מחירי הדירות בה לכאלו שלא אפשריים לרבים. אך עדיין, מי שרוצה לגור במרכז ולא יכול להרשות לעצמו דירה בתל אביב, רמת גן, גבעתיים וסביבתן יכול למצוא את ראש העין החדשה כפתרון מצויין עבורו. הגישה אליה היא מצירי תנועה מרכזיים כמו כביש 5, כביש 6, וכביש 444 , מה שאומר שתוך זמן קצר אפשר להגיע אליה וממנה לכל נקודה באזור המרכז. הכבישים הנוחים מאפשרים גם עבודה מחוץ לעיר בלי לעמוד בפקקים אין סופיים, ומאפשרים לתושבי הערים האחרות במרכז להגיע ולעבוד בראש העין בקלות.

תעסוקה

 

פארק התעשייה אפק בראש העין מספק אלפי מקומות עבודה והוא ממוקם מספר דקות מראש העין החדשה. יש בו חברות מוכרות יותר כמו פרטנר, נוקיה, 013 נטוייז'ן, סימנס, יורוקום, אריקסון ישראל ואחרות וגם לא מעט חברות פחות מוכרות שמספקות גם הן אין ספור מקומות תעסוקה.

מתחמי דירות מודרניים ורחבי ידיים

 

ראש העין החדשה תוכננה כך שהיא תתאים למשפחות צעירות, תתאים למשפחות עם ילדים קטנים כאלו שצריכות שילוב של מודרניזציה יחד עם ירוק ומרחב. יש גני שעשועים ופארקים רחבי ידיים, יש שטחים נרחבים יחד עם קניונים ומרכזי קניות.

להיות חלק מהטבע

 

עוד יתרון של ראש העין החדשה שמגביר את הביקוש אליה כמו גם ראש העין בכלל הוא הקרבה למסלולי טיולים ואטרקציות שונות. יש את יער ראש העין ושביל פרחי הבר, ויש את הגן לאומי ירקון תל אפק בו נמצא מבצר אנטיפטרוס הידוע.

כל הסיבות למה כדאי לרכוש דירה בראש העין החדשה?

 

כי יש בה הכול. היא קרובה להכול ומציעה כל מה שעיר מודרנית יכולה להציע, וכי היא שילוב של טבע ואורבניקה והכל עם אוכלוסייה צעירה ואיכותית. ומעל לכל, מחירי הדירות בראש העין החדשה נחשבים עדיין לסבירים, מה שיכול להיות שישתנה מהר מאוד ולכן זה הזמן לבצע רכישת דירה בראש העין החדשה.

יצירת קשר מהירה

רוצים לשמוע על דירות נוספות?

העיר

הנכסים

רוצים לדעת כשיש נכס חדש למכירה?

השאירו את המייל שלכם ונדאג לשלוח לכם עדכון רק כשיש נכס חדש באוויר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן