עיצוב דירות קטנות – מה כן קובע?

כאשר עולה השאלה האם הגודל קובע, מדברים בעיקר על אתגר אחד גדול שהוא עיצוב דירות קטנות. כאמור, הנה לפניכם דירות בעלות חלל קטן יחסית והאתגר הוא לתת את התחושה הטובה ביותר גם כאשר מדברים על מ"ר מזערי ביחס לבית גדול ומרווח. אם כן, בזירה אורבנית כזו או אחרת, מקום בו הכול צפוף, מזמן שלא משתמשים במילה פשרה, לא כשאפשר לעצב בצורה המושלמת ביותר דירה קטנה בצורה הטובה ביותר. לא מבינים על מה אנחנו מדברים? הקדמה אמרה את דברה, את התחושה הטובה ביותר והאוורירית ביותר אפשר בהחלט להשיג גם אם הדירה שלכם קטנה. כל מה שאתם צריכים זה תכנון חכם והנה, זה קורה גם ב40 מ"ר.

הקשר בין בחירת הצבעים לבין העיצוב

עיצוב דירות קטנות אפשרי ביותר, כפי שהבנתם, כל מה שצריך זו רק הבנה במרחב וקצת ידע בפונקציונליות. שלא כמו העיצובים האחרים, כאן מדברים על הגדלת החלל הקיים באמצעות בחירת הצבעים הנכונים, הרהיטים המתאימים ובו זמנית תשומת לב לסגנון המינימליסטי. אז מי אמר שמינימום זה לא מקסימום? כאשר לוקחים את פתרונות האחסון הסמויים, אפשר בהחלט להפוך כל דירה קטנה למשהו מרווח ונהדר שכיף לחיות בו. אז מבין כל הטיפים, הטיפ הראשון שנשמח להעניק לכם, קשור בבחירת הגוונים המתאימים. כאמור, כאן חשוב לבחור את הצבעים הבהירים, אלו שיעצימו את האווירה ובו זמנית יעניקו תחושה של רוגע ושלווה. כמו כן, הצבעים הבהירים הם אלו שיתנו תחושה של חלל גדלו יותר מכפי שהוא בפועל. הגוונים הנבחרים הינם לבן, שמנת, קרם ואם כל כך רוצים גוון ככה יותר, תמיד אפשר לשלב גוונים שיודעים לעורר עניין כמו תכול או בז'. אם כן, גוונים בהירים אכן מאירים את המרחב הפתוח ולכן, בו זמנית חשוב ביותר לייחס להם גם רהיטים מתאימים כמו סלון , שידות ואפילו פינת אוכל שהגוונים שלהם  בהירים. כמו כן, רצוי שהכול ישתלב ביחד ולמטרה זו יש ללכת בקו עדין ישר ואחיד, תוכלו למצוא את כל מה שצריך בחנות רהיטים בין אם תרצו ללכת לחנות ממש ובין אם תזמינו רהיטים בחנות און-ליין (:

כמה שיותר קטן – יותר טוב

לצד בחירת הצבעים הבהירים, חשוב ביותר לדבר גם על הרהיטים הקטנים, כאמור, במעמד עיצוב דירות קטנות, את הרהיטים המאסיביים השאירו מאחור. את המערכת הגדולה של הסלון, החליפו בשזלונג ואת שולחן האוכל, החליפו בבר רב גוני. בשאר החדרים, וותרו על מיטות נפרדות – מיטת קומות תעשה את העבודה ובו זמנית, תאפשר מיקום של ארון ושולחן לכתיבת שיעורי הבית. כמו כן, קחו בחשבון גם את חומרי הגלם המתאימים להשלמת המשימה. לצורך העניין, אם אתם רוצים לשמור על הנראות האוורירית והפחות חנוקה – זכוכית תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. את הזכוכית ניתן לראות כחלק מהשולחן בסלון, על המדפים ואפילו כמראה תלויה בכל מקום.

רוצים לעצב דירות קטנות? כשאתם נותנים לעצמכם לחשוב בגדול, השמיים הם בהחלט הגבול.

יצירת קשר מהירה

רוצים לשמוע על דירות נוספות?

העיר

הנכסים

רוצים לדעת כשיש נכס חדש למכירה?

השאירו את המייל שלכם ונדאג לשלוח לכם עדכון רק כשיש נכס חדש באוויר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן