מחפשים נכסים למכירה? היכן תמצאו השקעה בטוחה

קנייה טובה בנדלן

יש מקומות שבהם ברור שכל השקעה בנכסי נדל"ן תניב את התשואה המבוקשת לאורך זמן והנכס ישתבח. בניגוד למה שנהוג לחשוב, היום כלל לא נדיר למצוא נכסים למכירה שאפשר להניב מהם את התשואה שמצדיקה זאת. נוסף על כך, תשואה חודשית אינה הסיבה היחידה שלאורך זמן גם מבטיחה לכם הכנסה פסיבית טובה. אמנם בשנתיים האחרונות הבורסה גאתה אבל תנודות לכיוון ההפוך יכולות להגיע לכיוון ההפוך בדיוק בתקופה הכי לא מתאימה לכם ולכן נדל"ן בטוח יותר מכל סיכון שתקחו בשוק ההון. בכל מקרה, את התאמת הנכס לרמת הסיכון וההשקעה שלכם כדאי לעשות עם מומחים לנדל"ן שמנוסים גם בכל מה שמשתנה ומתרחש בשוק זה בשנים האחרונות.

מתמ"א ועד יזמות נועזת

הפרויקטים השונים שאנחנו מוצאים ברחבי הארץ ובעיקר במקומות אטרקטיביים כמו בת ים, תל אביב ויפו, מגלמים מגוון נכסים למכירה שמוצאים היום במיזמי נדל"ן מצליחים של מי שזיהו הזדמנויות בזמן וכעת מציעים אותן לקהל הרחב. ההזדמנויות כוללות היום -פרויקטים של התחדשות עירונית במסגרת תמ"א 38 אבל לא רק. מתברר שההתעוררות הנדל"נית משותפת ליזמים רבים בעלי חזון והם מצליחים להוציא לפועל מיזמים נפלאים שמשנים את פני הערים. כך אפשר למצוא בניינים שגם הסביבה שלהם מתחדשת ומשתנה יחד אתם במקומות כמו בת ים, משום שאחרים רואים ומנסים להתחבר להצלחה הברורה.

סוד בחירת הנכס הנכון למכירה

נשאלת השאלה איך למצוא נכסים כדאיים שייתנו לכם את התמורה הטובה יותר להשקעה שלכם, גם אם תצטרכו לקחת משכנתא שנייה. הסוד הוא פשוט מאוד – כשיש יזם שכבר התחיל "להשביח" אזור בהשקעה שלו, זה הזמן למצוא נכסים דומים באזור שלו משום שמישהו כבר עשה את התחקיר הראשוני לפניכם ויודע שזה כדאי מבחינת פיתוח הסביבה. כלומר, כשאתם מחפשים הזדמנויות כאלה, חפשו נכסים למכירה שנמצאים ליד פרויקטים שכבר החלו או עומדים להתחיל משום שללא ספק הם יעלו את ערכם וישבחו את הנכסים בסביבה.

הרכבת משנה את התמונה

יש תמיד צורך בתחקיר משלכם כדי לוודא שאכן אין בעיות שלא ידעתם עליהן ויש לבדוק כל נכס מבחינה חוקית, אבל כשעובדים עם יזמים מסודרים ומנוסים מצליחים למצוא בדיוק את מה שרוצים במחירים שהם עדיין משתלמים יחסית לתשואה שתקבלו לאורך זמן. ואנחנו כבר יודעים שגוש דן והמרכז תמיד יישארו פופולריים ולא יוותרו עליהם גם אם תהיה סוף סוף פריחה בפריפריה והרכבת תגיע לכל מקום. נכון לעכשיו, דווקא הרכבת הקלה מצליחה להפוך אזורים רבים בגוש דן לאטרקטיביים ולכן זה בדיוק הזמן למצוא אותם ולהשקיע לפני שהמחיר שלהם עולה כשהם יסתיימו. בדקו את תוואי הרכבת ולכו לפיו כדי למצוא לאורכו נכסים שטרם גילו אותם לפניכם, או כאלה שיזמים חרוצים וזריזים כבר התחילו לפתח.

פיתוח עירוני עובד לטובתכם

כשעירייה מסוימת מחליטה להשקיע בעיר זה סימן שהיא מצפה לפריחה נדל"נית או מקווה לפריחה כזאת. זה האיתות לכולכם להתחיל לחפש נכסים להשקעה משום שסביר להניח שיש כבר יזמים ששמעו על זה והם ממהרים לנצל הזדמנויות השקעות בנדל"ן. בדקו איזו עיר מתעוררת לאחרונה ולפי זה תוכלו לדעת גם כיצד לחפש את הנכסים שבאמת מחכים למשקיעים כמוכם.

יצירת קשר מהירה

רוצים לשמוע על דירות נוספות?

העיר

הנכסים

רוצים לדעת כשיש נכס חדש למכירה?

השאירו את המייל שלכם ונדאג לשלוח לכם עדכון רק כשיש נכס חדש באוויר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן