מוכרים את הדירה? אלה הדברים שאתם חייבים לעשות

תהליך של מכירת דירה חייב להתבצע באופן מסודר, וזאת לאור העובדה כי מדובר בנכס נדל"ן מניב עליו תקבלו תשלום כספי. מהן הדרכים בהן ניתן לפעול בכדי להעלות את ערך הכנס שלכם? להלן הפרטים.

מכירת דירה – אלה הדברים שאתם חייבים לעשות לצורך העלאת השווי

מכירת דירה מחייב נקיטת צעדים מקדימים טרום המכירה, וזאת בשל העובדה כי ככל שהדירה שלכם תקבל הערכת שווי גבוה יותר, כך התגמול הכספי אותו תקבלו יעלה. זאת ועוד, מחירי הדיור הגבוהים בישראל הפכו גם דירות יד שנייה למבוקשות מאוד לרכישה, ולכן מומלץ לבצע מספר צעדים מקדימים בכדי להבטיח כי ברגע הערכת שווי, הדירה שלכם תעלה ותניב לכם סכומים נאים עמם תוכלו לרכוש דירה חדשה או להשקיע באפיקים נוספים, לצורך הליך מכירה מניב. על כך ועוד, במאמר.

כיצד נעלה את ערך הדירה לקראת מכירה?

בעת ביצוע מכירה של דירה, תידרשו להיעזר בשירותו של שמאי מקרקעין אשר יבחן את ערך הדירה, ע"פ פרמטרים ברורים. לכן, כצעד ראשון עליכם לאתר בעלי מקצוע מומחים אשר יעזרו לכם לשפר את ערך הנכס, באמצעות שיפוץ. עם זאת, יצירת קשר עם בעלי מקצוע לצורך מקצה שיפוצים הכולל בין היתר עבודות איטום, פתיחת אינסטלציות וכן צביעה מחודשת חייבת להתבצע באמצעות קבלן שיפוצים רשום המורשה לעסוק בתחום, כל זאת לצורך הליך שיפוץ מקצועי המתבסס על לוחות זמנים מדויקים לקראת המכירה. תהליך של שיפוץ הוא תהליך מחייב לקראת מכירת דירה, בייחוד במידה ומדובר בדירה מיושנת הזקוקה למקצה שיפורים. בנוסף, כיום קל יותר מאי פעם להעלות את ערך הכנס באמצעות שיפוץ, וזאת לאור העובדה כי ישנם אתרים מתמחים אשר מאגדים את מיטב הקבלנים כמו גם בעלי המקצוע, לצורך תחילת הליך שיפוץ אשר יזניק את ערך הכנס אשר בבעלותכם.

תהליך שיפוץ – למה חשוב לשים לב?

כאמור, תהליך שיפוץ של דירה לקראת מכירה הוא הכרחי, ולכן חשוב לזכור כי מדובר בפרויקט המצריך חשיבה על מסגרת תקציב קבועה. זאת ועוד, מומלץ לתכנן את תהליך השיפוץ מוקדם ככל האפשר, כך שהפרויקט יסתיים במהירות ועם שימת דגש על איכות, לצורך העלאת שווי הנכס. על מנת להשלים את תהליך השיפוץ מומלץ להוסיף גם אלמנטים דקורטיביים אשר ישתלבו באופן מושלם עם הנראות של הדירה, וזאת לאור העובדה כי בתחום הנדל"ן המשפט "אין טוב ממראה עיניים" הוא פרמטר משמעותי אשר נמצא מחקרית כסימן מובהק כמעודד לביצוע רכישה, ולכן התייעצות עם מעצב פנים או קבלת השראה ממדריכים מקצועיים באינטרנט או ברשתות החברתיות יכול להוביל גם כן לעלייה בשווי הכנס. לסיכום, תהליך שיפוץ במהלכו תוכלו לעבוד עם אנשי מקצוע מוסמכים וראשם קבלן שיפוצים רשום יבטיח את כדאיות ההשקעה הכספית לטובת מכירת הדירה.

יצירת קשר מהירה

רוצים לשמוע על דירות נוספות?

העיר

הנכסים

רוצים לדעת כשיש נכס חדש למכירה?

השאירו את המייל שלכם ונדאג לשלוח לכם עדכון רק כשיש נכס חדש באוויר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן