למה כדאי לרכוש פנטהאוז בתל אביב?

תל אביב

הערך של נכסי יוקרה בכלל ופנטהאוז בפרט נקבע בעיקר לפי המיקום הגיאוגרפי. גם במדינה קטנה כמו ישראל יש לא אחת פערים של עשרות אחוזים בין מחירי הנכסים במרכז, בצפון ובדרום – וסקאלה שונה לגמרי של מחירים בגוש דן ובתל אביב.

לפיכך, בבואנו לספק שירותי נדל"ן מקצועיים ואיכותיים לקהל לקוחות יוקרתי, השאלה המתבקשת היא האם עדיין שווה להשקיע בעיר הלבנה ובסביבתה – ואם כן – מדוע כדאי לרכוש פנטהאוז בתל אביב על פני אפשרויות השקעה דומות בערים אחרות.

בגלל היוקרה

פנטהאוז הוא נכס יוקרתי והמיקום שלו בתל אביב מגדיל את פוטנציאל ההשבחה לקראת מכירה, השכרה או השקעה. מבחינה אדריכלית, פנטהאוז מוגדר כדירה שממוקמת בקומה האחרונה של הבניין ולה גג או מרפסת היקפית ב-3 צדדים לפחות. מטבע הדברים, זהו מפרט מפואר בהשוואה לדירות אחרות והוא הופך את הפנטהאוז לנכס יוקרתי שקשה להתעלם ממנו.

בגלל ההיצע

דירות הפנטהאוז הראשונות בישראל נבנו בצפון תל אביב כבר בשנות ה-60 של המאה הקודמת. מאז ועד היום גדל היצע דירות היוקרה וכיום אפשר למצוא פנטהאוז גם במרכז תל אביב ובשכונות הדרומיות. בזכות הגידול בהיצע והביקוש שנשאר קשיח, משקיעים ואנשים פרטיים יכולים להגשים את החלום שלהם עם פנטהאוז במחיר משתלם מאי פעם.

בגלל הפרטיות, הנוף הפתוח והאור הטבעי

אם חפצתם ברכישת פנטהאוז בתל אביב כמובן שיש גם יתרונות שמשותפים לפנטהאוזים בכל רחבי הארץ ובולטים גם בתל אביב. ברשימה זו ניתן למשל לציין את הפרטיות שמתלווה למגורים בדירת הגג, לנוף הפתוח שנשקף מכל חלון ולאור הטבעי שמכניס אווירה נעימה אל חלל הפנים.

בגלל אירועי התרבות והספורט

תל אביב היא עיר הבילויים והפנאי של ישראל. בתל אביב יש אירועי תרבות וספורט מסביב לשעון, היא מתאימה לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים והיא מושלמת עבור משפחות שמחפשות חינוך מצוין לילדים. כמו כן, קבוצות הכדורגל והכדורסל של מועדון מכבי תל אביב מבטיחות לתושבי העיר חווית ספורט אירופאית ברמה הכי גבוהה בארץ.

פנטהאוז כהשקעה משתלמת

אנשי מקצוע שמתמחים בנכסי יוקרה יכולים למצוא את פנטהאוז החלומות בתל אביב. כמו כן, יש לקחת בחשבון שמדובר בהשקעה משתלמת בגלל יתרונות שקשורים לאיכות חיים, חינוך, פרטיות מקסימלית בבניין משותף ותרבות.

יצירת קשר מהירה

רוצים לשמוע על דירות נוספות?

העיר

הנכסים

רוצים לדעת כשיש נכס חדש למכירה?

השאירו את המייל שלכם ונדאג לשלוח לכם עדכון רק כשיש נכס חדש באוויר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן