לוקיישנים עולמים לרכישת נכסי נדל"ן

משבר המשכנתאות העולמי שחל בשנת 2008 שינה סדרי עולם בכל הקשור לשוק הנדל"ן והכלכלה העולמית בכלל. כתוצאה מהתמורות רחבות ההיקף, זמינות כיום למשקיעי נדל"ן רבים בישראל הזדמנויות להשקעות אטרקטיביות מעבר לים. כך, אם בישראל התשואה הממוצעת בהשקעת נדל"ן היא כ-4%-5%, הרי שבנכסים שונים במדינות זרות בהן ישנו היצע רב של נכסים למכירה שאינם מוצאים דורשים ולעומת זאת ביקוש אדיר לשכירת נכסים, ניתן ליהנות מנכסים בעלי מאפיינים ייחודיים הטומנים בחובם תשואה של 8%-12%.

אחד מסוגי הנכסים המבוקשים ביותר שניתן להפיק ממנו הזדמנויות רווחיות ביותר, הוא נכס הממוקם ליד הים. ריכזנו עבורכם מספר לוקיישנים אטרקטיביים סביב העולם לרכישת נכס נדל"ן קרוב לים:

יוון – יעד השקעה אטרקטיבי

רבות דובר בשנה האחרונה על נכסי נדל"ן להשקעה ביוון. התיירים הרבים הזקוקים לדירות נופש, הסטודנטים שהתחילו ללמוד יותר בתוך המדינה וזקוקים לדירות והביקוש הרב לנכסים להשכרה עקב משבר הנדל"ן מזמנים השקעות אטרקטיביות רבות בהטבות מס משמעותיות למשקיע הישראלי. חצי האי היווני משופע בחופים מרהיבים המציעים מגוון אטרקציות לתיירים. בכמאה אלף אירו בלבד, ניתן לרכוש באזורים רבים בסמוך לחוף, כמו לפקדה, לסבוס ומיקונוס, נכסים רחבי ידיים על שטח של מספר דונמים וליצור מהם בתי נופש אטרקטיביים ומפנקים.

תאילנד – בית קסום השוכן בחוף

באיים התאילנדיים כמו קוסומוי או פוקט, ישנה תנועה ערה של תיירים המחפשים ליהנות מהחופים הלבנים, האווירה השלווה וכל מה שיש לאקלים הטרופי והתרבות התאילנדית להציע. בהשקעה יחסית נמוכה, ניתן להקים דירות בוטיק מפנקות לתיירים שיהוו השקעת יוקרה רווחית. ניתן לרכוש נכס בקרבת הים באזורים אלה בסביבות ה-100 אלף דולר וגובה יכול להגיע עד כ-2 מיליון, אבל מדובר פה בנכס יוקרתי מאוד ממנו ניתן להניב תשואה נאה מאוד.

פלורידה – חופים מלאים בהזדמנויות השקעה

המדינה שטופת השמש עם החופים היפהפיים, ביתם של דיסני-וורלד, מיאמי ביץ' ומרכז אפקוט, אינה רק מוקד תיירות מבוקש, אלא מלאה בהזדמנויות לרכישת דירות מגורים להשקעה. בהשקעה מינימלית בשיפוץ, ניתן לעשות "פליפים" לנכסים רבים המוצעים במיאמי, פורט לודרדייל או פורט שארלוט ולמכור אותם בתשואה של 15% ואף יותר.

איטליה – בתי חוף קלאסיים

באזור קלבריה ומאג'ורה בצפון איטליה, הסמוכים לגבול עם שווייץ ובעלי נוף מרהיב, ניתן לרכוש נכסים יפהפיים להשקעה על גדות אגם מאג'ורה או על חוף הים בסכום של כ-250 אלף יורו.

ספרד והאיים – הזדמנויות משתלמות וחופים מרהיבים

באיים הקסומים גראנד קנריה, טנריף ובאיים נוספים באזור הקנריים צנחו בעקבות המשבר הכלכלי בספרד מחירי הנכסים בשליש. כך ניתן לרכוש היום וילות רחבות ידיים עם מרפסות בקו ראשון לים החל מ-150 אלף יורו, כמחצית מהמחיר בו נרכוש דירת 3 חדרים בפרברי עיר ישראלית במרחק רב מהים. בין אם נייעד נכס זה למגורים או כבתי נופש יוקרתיים, מובטחים רווחים נאים.

יצירת קשר מהירה

רוצים לשמוע על דירות נוספות?

העיר

הנכסים

רוצים לדעת כשיש נכס חדש למכירה?

השאירו את המייל שלכם ונדאג לשלוח לכם עדכון רק כשיש נכס חדש באוויר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן