כך תתנו לבית החדש שלכם נגיעה של מודרניות

החלטתם שאתם מעוניינים לרכוש דירה שתהיה לכם לשנים שיבואו. דירה שתהפוך לבית, בית שיכיל זיכרונות טובים ואוהבים. מאחר ואתם נכנסים לנכס ריק, אתם למעשה צריכים לעשות הכל מההתחלה. בין אם זה ריהוט, עיצוב או תאורה.

בזמן שיש לכם את כל מה שאתם צריכים, יש כמה פריטים שיכולים לתת לבית שלכם נגיעה קלה של מודרניות, פריטים כאלו שיגרמו לאורחים שלכם לקנא בבית שלכם ולשאול אתכם מהיכן הפריטים הללו-

קוביות תאורה עם אותיות

גם אם בחרתם את כל סוגי התאורה לכלל החדרים שבבית החדש שלכם, אין זה אומר שאתם לא יכולים להשתעשע מעט עם רעיונות תאורה מדליקים. קוביות התאורה הללו, נכללות בעולם של גאדג'טים לבית ונותנות לכם טיפה של מודרניות. כך, תוכלו לבחור את הכיתוב הנכון עבורכם ולתלות את הקוביות במיקום כזה, שאי אפשר יהיה להתעלם מהן. האור הצהוב אותן הן מפיקות יכול להעניק אווירה אינטימית ורומנטית, אך אם תשימו אותה יחד עם תאורה רגילה, תוכלו לשנות את האווירה למורת רוחכם.

עציץ לתלייה הפוכה

גם אם אתם לא שייכים לאנשים שאוהבים להשקות ולטפח גינה קטנה בבית, העציץ התלוי הפוך הוא לגמרי פריט שהבית שלכם צריך. גאדג'טים לבית מתעדכנים ומתחדשים כל הזמן ומוצאים אלמנטים חדשניים עבור עיצוב הבית. העציץ ההפוך מגיע עם הוראות התקנה והשקיה, כך שאין לכם הרבה לתהות איך הוא עובד. כל שעליכם לעשות הוא למשוך שרשרת ברזל מן התקרה, ולתלות עליה את העציץ ההפוך שלכם. נושא שיחה אחד לפחות יהיה לכם.

אקווריום לתלייה

עוד גאדג'ט מסדרת גאדג'טים לבית שלגמרי יכול לשנות את מראה הבית שלכם ולהעניק לו את המראה המיוחד אליו אתם שואפים להגיע. האקווריום עליו אנחנו מדברים הוא אקווריום המתחבר, בעזרת ברגים, לקיר. כך, במקום האקווריום הרגיל שאתם מכירים, אתם מקבלים שניים במחיר של אחד. גם קישוט מדהים לקיר וגם חיית מחמד, אם אתם קוראים לדג ככה.

מדבקת קיר גדולה

אתם בטח מכירים את נושא המדבקות לקיר. בזמן שיש המון מדבקות מעניינות להדביק על הקירות, אולי תרצו שהמדבקה גם תשחק תפקיד בבית? ישנן מדבקות רבות אשר מתפקדות כשעון ומגיעות עם זוג מחוגים להרכבה. כך, תוכלו להדביק מדביקה ענקית על איזה קיר שלא תבחרו בבית שלכם, ובזכותה תוכלו לקשט את הבית בסגנון האהוב עליכם ובתוך המדבקה האמנותית יהיה גם שעון. שוב, שניים במחיר של אחד. אין יותר טוב מזה.

גאדג'טים לבית הם הדרך שלכם להביע את עצמכם ואת הדרך בה אתם נהנים מהחיים. כאשר אתם בוחרים איך לעצב ולסגנן את הבית, חשבו על מה יעשה לכם טוב, מה מצחיק אתכם, מה משעשע אתכם ואילו אנשים אתם מבחינה אמנותית. כך, הבית החדש שלכם יהיה לגמרי שלכם ובשבילכם.

יצירת קשר מהירה

רוצים לשמוע על דירות נוספות?

העיר

הנכסים

רוצים לדעת כשיש נכס חדש למכירה?

השאירו את המייל שלכם ונדאג לשלוח לכם עדכון רק כשיש נכס חדש באוויר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן