הפקת סרטון לשיווק נכסי נדל"ן

הפקת סרטים

יש הרבה סיבות מצוינות לכך שסרטי וידיאו הם המקודמים ביותר בכל מקום באינטרנט, מגוגל ועד פייסבוק. זה לא סתם שאנשים אוהבים לראות כמה שיותר מהמוצרים או השירותים שהם רוצים להזמין, ולכן סרטי הדרכה וסרטי תדמית הם הדבר הכי מבוקש בכל חברה שמנסה להגיע ללקוחות שלה. אחד התחומים הטובים ביותר להפקת סרטונים הוא תחום הנדל"ן. זה יישמע אולי מוזר שנכס נראה טוב יותר בווידיאו, אבל

כשחושבים על זה מנקודת המבט של איש מכירות מבינים למה זה עושה לכם חצי עבודה. זה משאיר לכם רק עוד קצת סגירת קצוות בנכס עצמו ויש לכם עסקה גמורה.

מה עושה למענכם סרטון שיווק?

כשגוגל הכניסה לשימוש את האפשרות לראות כל מקום מכל זווית בפנורמה מושלמת, זה היה כמו לראות סרט של מקום מבלי להיות בו, ותוך כדי כך להתרשם ממנו ולהבין אם כדאי להגיע אליו פיזית. זהו ההסבר הנכון והבסיסי ביותר למה יש פריחה בתחום הפקת סרטונים לשיווק נכסי נדל"ן. זהו ענף כל כך שוקק מוכרים וקונים, שהבידול היחיד שיכול להיות בו הוא רק על ידי מתן אפשרות ללקוח להתרשם ממנו בצורה ממשית. הוא יבין הכי טוב אם הנכס בשבילו מהתחושות שלו כשהוא רואה את הנכס בשידור מכל זווית, מכל נקודה בו מבחוץ ומבפנים. זה מונע בראש ובראשנה מלקוחות לא נכונים להגיע אליכם וזה חוסך לכם תלונות וטענות על הצגה לא הוגנת של נכס שלא כמו שהוא באמת.

אמינות מעל הכל

כשהאמינות שלכם מבוססת על סרטון שיווק אמיתי של הנכס, אף אחד לא יכול לומר לכם שהנדל"ן שלכם שונה מהתמונות. אין יותר תמונות סטילס. יש סרטון שלוקח את הלקוחות שלכם פנימה היישר מבחוץ, בדיוק כפי שזה ייראה לנגד עיניהם כשהם עצמם יגיעו אליו פיזית ויפסעו פנימה. כשעושים את זה נכון, הסרטונים יכולים להיות הכי טובים שיש ולדמות ללקוחות שלכם גם את הנכס כעת וגם כפי שהוא יכול להיראות בעזרת קצת מעוף וחזון כדי למכור אותו. תנו להם בסרטון את האפשרויות נפרסות לפניהם על בסיס הקירות והחללים שיש כעת, והציתו את הדמיון שלהם. כך יוכלו להבין במלואו את הפוטנציאל של הנכס שאתם רוצים להשכיר להם או למכור.

יצירתיות ואותנטיות

כשהסרטון שלכם מציג את האותנטיות של הנדל"ן, הפלא שקם לחיים לנגד עיני הלקוח בהדמיה או בסרטון כתוב טוב, מוכיח לו כמה היצירתיות היא הכרחית. זה משווק כל נכס פוטנציאלי למי שיש לו חושים עסקיים ולכן השמים הם הגבול כשמשווקים נכסים בעזרת סרטוני שיווק טובים באמת. בשביל זה יש אנשים שהיצירתיות היא המנוע שלהם והנדל"ן הוא אהבה שלהם בגלל האפשרויות הגלומות בו. תנו להם ליצור לכם סרטון שיווק שאפילו אתם תשכחו לרגע שאתם כבר בעלי הנכס, ותתאהבו בו מחדש.

יצירת קשר מהירה

רוצים לשמוע על דירות נוספות?

העיר

הנכסים

רוצים לדעת כשיש נכס חדש למכירה?

השאירו את המייל שלכם ונדאג לשלוח לכם עדכון רק כשיש נכס חדש באוויר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן