ביצוע הובלות מסובכות

הובלת דירות

הובלות מסובכות לא ירתיעו חברת הובלות מנוסה, אבל הן בהחלט יכולות להרתיע את הלקוחות. במאמר זה בשביל זה נסביר על ארבעה מצבים שונים של הובלות מסובכות והפתרונות הקיימים עבורן כיום.

הובלות לדירות גבוהות

הובלה לדירה גבוהה יכולה להישמע לכם פשוטה מאוד בעיקר בגלל שכיום ישנו שימוש בשירותי מנוף כמעט בכל הובלה. עם זאת, לפני שמנוף היה פופולרי כל כך בתחום ההובלות היה הרבה יותר קשה לדמיין כיצד מרימים שידה או פינת אוכל לקומה שביעית. לא תמיד אפשר להשתמש במעלית, לעתים היא לשימוש הדיירים בלבד, וגרם המדרגות אפילו אינו רחב מספיק כדי לסחוב אותם בבטחה. הובלה לדירות גבוהות היא מכשול שחברות ההובלות כבר הצליחו לפתור כיום לא משנה לאלו מובילים תפנו, תהיה אפשרות להשתמש במנוף. בשימוש במנוף חיסכון בזמן ובעיקר בסכנות בעת ההובלה.

הובלות למקומות צרים

הובלות במקומות צרים כמו סמטאות יכולות להיות הרבה יותר מסובכות ממה שנדמה. אמנם בסמטאות אלו בדרך כלל מדובר בבתים פרטיים או צמודי קרקע משותפים, אך אי אפשר להיכנס עם המשאית עד למקום. יש למצב זה מספר אפשרויות, כאשר האפשרות הכי לא נפוצה ולא שימושית היא להשתמש ברכב הובלה קטן יותר. אמנם רכב הובלה קטן יותר יכול להיכנס לסמטאות, כמו למשל טנדר, אך הוא יהיה יקר יותר וההובלה תהיה ארוכה יותר. יהיה צורך לבצע כמה נגלות של הובלה ואין בכך כל היגיון. למובילים בחיפה, למשל, שלהם שנות ניסיון רבות בהובלת פריטים במקומות צרים יהיו בדרך כלל הידע והכלים על מנת לצלוח את ההובלה ללא בעיות. הובלה למקומות צרים יכולה להתבצע עם עגורן שיניף את הציוד ישירות עד לחצר כמקשה אחת.

הובלה של פריטים רבים

למה ללכת רחוק, או יותר נכון לעלות לגובה ולדבר על מנופים כפתרון. לעתים המנופים אינם הפתרון כי הבעיה היא לא הגובה. לעתים הבעיה היא כמות הפריטים הגדולה שיש להעביר כאשר לעתים מדובר במכונות כבדות, כמו למשל העתקת מפעל למקום אחר. במקרים כאלו יש צורך לעבוד עם חברות הובלות גדולות שפועלות בשוק זמן רב. למובילים מנוסים בדרך כלל כלי רכב רבים להובלה וכוח אדם גדול שמספיק לבצע כמה הובלות גדולות ביום בודד. הובלה של פריטים רבים במצבים אלו לא תהיה בעייתית כלל וכלל.

הובלות עדינות ושבירות

לעתים ההובלה לא תהיה לגובה, היא לא תכלול כמות פריטים גדולה וגם לא תתבצע בהתראה קצרה. אז מה כל כך מסובך בהן? סוג הפריטים. סוג הפריטים משפיע מאוד על מורכבות ההובלה ובאותה נשימה גם על המחיר שלה. הובלות אלו יכולות להיות מגוונות מאוד החך מוויטרינות שבריריות ועד פסנתרים או כלי נגינה אחרים שאי אפשר לפרק. הובלות עדינות ושבירות כמו אלו יכולות להיות גם של פרטי אומנות שלעתים יהיו שווים עשרות אלפי שקלים. כיצד מבצעים את ההובלות הללו? בעדינות, בזהירות ובאחריות. ללא אחריות על ההובלה וללא שירותי אריזה, פירוק והרכבה, הסכנות יהיו רבות.  

יצירת קשר מהירה

רוצים לשמוע על דירות נוספות?

העיר

הנכסים

רוצים לדעת כשיש נכס חדש למכירה?

השאירו את המייל שלכם ונדאג לשלוח לכם עדכון רק כשיש נכס חדש באוויר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן